Enemy Territory: Quake Wars bol odsunutý a najskôr túto multiplayerovú akciu od Splash Damage môžeme čakať budúci rok. Podľa dev diary potrebujú totiž autori ešte viac času na dokončenie a zaistenie kvality hry.
Zatial si fanúšikovia Doom enginu môžu vybíjať svoje chúťky v Prey, ktorý je napočudovanie kvalitný, ako po hernej, tak aj po stránke optimalizácie enginu. Hra dostáva v PC a Xbox360 recenziách okolo 80 - 90 % s výnimkami siahajúcimi na 75 %, ako hru ohodnotil GameSpot alebo 95 % od Gamepro. IGN dalo z môjho pohľadu akurátnych 90 % odrážajúcich netradičnosť a pestrosť celej hry.
Nakoniec nám do Doom enginových hier chýba ešte Return to Castle Wolfenstein 2, ktorý je stále v nedohľadne, neobjavil sa ani na E3 a mal pôvodne vyjsť už túto jeseň. Uvidíme, či hru id Soft ohlási na Quakecone. Pri posunutí Enemy Territory je pravdepodobné, že aj nový Wolf nebude skôr ako o rok. Wolf 2 má byť voľnejší, bude používať terénové technológie z Enemy Territory, čím vytvorí rozsiahle detailné prostredie, v ktorom budete plniť rozmanité úlohy.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 295
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 113
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 49
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 28
- RECENZIA: Lost Records: Bloom & Rage 11 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Activision / id Software/Splash Damage
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|