State of Decay 3 ukázal viac zo svojho príbehu a aj spracovania |
Undead Labs na Xbox prezentácii ukázalo nový trailer na pokračovanie svoj
State of Decay ukazuje svoj prechod z AA to AAA oblasti a to prvým zaujímavým trailerom. V ňom autori ukazujú rozdiel oproti ostatným zombie alebo survival hrám, toto nie je o strachu a zúfalstve, ale o nádeji. Vo svet sú síce zombíci, ale nie sú niečím z čoho ľudia zúfajú, berú to ako súčasť sveta a riešia témy ako komunita, zvládanie situácii a vynaliezavosť, alebo nezlomnosť. Všetkým, čím sa odlišujú od hordy.
Autori hovoria, že čo v sérii funguje dobre je veľký otvorený svet, ktorý vám umožňuje s vašou partiou vytvárať príbehy. Tu to bude rovnaké, len väčšie a zároveň pôjde o skutočne zdieľaný otvorený svet. Na zdieľanom svete spolupracuje s Obsidianom, ktorý už má skúsenosti s Grounded a State of Decay je v tomto podobné. Tiež to bude svet, ktorý bude vlastniť viac hráčov. Celé to teraz bude na Unreal engine 5 a teda detailné s nextgen technológiami na stvárnenie sveta.
V hre sa teraz dostaneme niekoľko rokov od apokalypsy, kde tí čo prežili už majú skúsenosti, majú svoje doma vyrobené vynálezy na ochranu, ktoré neustále posúvajú ďalej. V tom bude aj jeden zo základov hrateľnosti. A jeho súčasťou bude aj permadeath.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 149
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 34
- RECENZIA: Mario Kart World 96
- RECENZIA: F1 25 18
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117
- Borderlands 2 je zadarmo na Steame 16
- Nové mega zľavy spustené 29
- ROG Xbox Ally handheldy boli predstavené 75 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Xbox Series X|S Vývoj: Microsoft / Undead Labs Štýl: Akcia
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|