Pôvodný Resident Evil prichádza na GOG |
Jednotka je už tam, dvojka a trojka sú na ceste.
GOG a Capcom sa spojili, aby do ponuky tejto digitálnej distribúcie priniesli pôvodnú trilógiu legendárnej série Resident Evil. Ak si tak chcete zahrať prvé tri hry v ich takmer originálnom stave, toto je pre vás cesta. Prečo takmer? Lebo tieto firmy zároveň spolupracovali na vylepšení hier. V prvom rade sa postarali o ich kompatibilitu s modernými systémami a moderným hardvérom. Taktiež tam ale priniesli aj niektoré úplne nové opravy a vylepšenia (napríklad vylepšenia renderera a aj cutscén), hry taktiež budú mať podporu súčasných gamepadov. Bohužiaľ, nie sú tam žiadne bonusy.
Zatiaľ je dostupná jednotka, ale postupne prídu aj Resident Evil 2 a Resident Evil 3: Nemesis. Jednotku tak už môžete kúpiť za 9,99€ a dvojku a trojku si wishlistovať.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 230
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 184
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >













