War Mechanic sa vracia v temnejšej a ambicióznejšej podobe so scenáristami Zaklínača |
Tím stojaci za hrou War Mechanic dostal naozaj nečakané posily.
Poľské štúdio Chronospace znovu predstavilo svoju pripravovanú hru War Mechanic, ktorá sa od pôvodného oznámenia z októbra 2024 výrazne zmenila. Z pôvodne craftingového simulátora sa projekt vyvinul na rozsiahlu singleplayer akčnú adventúru z alternatívnej histórie, kde sa druhá svetová vojna nikdy neskončila.
Hra teraz kombinuje akciu, prežitie, súboje vozidiel, produkčnú automatizáciu a naratívny prieskum, čím vytvára systémovo prepojené dobrodružstvo. Temnejší príbeh, ktorý má byť viacvrstvový a osobnejší, vzniká pod vedením renomovaných scenáristov Jacka Komudu a Macieja Jurewicza, známych svojou prácou na prvých dvoch dieloch série The Witcher.
Na projekte spolupracujú aj veteráni herného priemyslu, ktorí prispeli k hrám ako The Witcher 3, Cyberpunk 2077 či Dark Souls. War Mechanic tak smeruje k skorému prístupu (Early Access) ako výrazne ambicióznejší titul, než akým bol pri pôvodnom odhalení.
Jacek Komuda vysvetľuje: „Po odhalení hry War Mechanic sme nemohli urobiť nič iné, ako cítiť, že dokážeme viac. Bol tu obrovský priestor na rozšírenie príbehu a sveta, v ktorom sa War Mechanic odohráva, takže sme museli prekročiť rámec základného prežitia a simulácie. Zamerali sme sa na príbeh, aby sme vytvorili príbeh, ktorý je teraz oveľa osobnejší a vrstevnatejší. Prežitie je samozrejme stále dôležitou súčasťou príbehu, ale pridaním ďalších herných a naratívnych prvkov sa zážitok z hry stáva oveľa komplexnejším. Sme naozaj zvedaví, ako to prijmú hráči.“
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy boli spustené 5
- Microsoft zlacnil Game Pass Ultimate a PC Game Pass 64
- Assassin's Creed Black Flag Resynced sa predstavuje 92
- Porovnanie pôvodného Assassin's Creed Black Flag a nového remaku 43
- V príprave je vraj ako pokračovanie Mafia: The Old Country, tak aj Mafia 2 remake 43
- RECENZIA: Ghost Master: Resurrection 1
- Čo prinesie Assassin's Creed Black Flag Resynced? 69
- Diablo 4: Lord of Hatred má prvé recenzie 33
- RECENZIA: Tides of Tomorrow 1
- Assassin's Creed Black Flag Resynced bude predstavený 23. apríla 35 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Chronospace Štýl: Simulácia |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |













