GeForce NOW rozširuje ponuku o Monster Hunter Stories a ďalšie hry |
GeForce NOW pridal do svojej knižnice ďalšie dva obľúbené RPG tituly od Capcomu, Monster Hunter Stories a jeho pokračovanie Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin.
Služba GeForce NOW rozšírila svoju knižnicu o dve hry od Capcomu - Monster Hunter Stories a Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Ide o spin-offy hlavnej série, ktoré stavajú na RPG systémoch, príbehu a zbieraní monštier namiesto klasického akčného lovu. Obe hry je možné streamovať prakticky na akomkoľvek zariadení bez potreby výkonného hardvéru.
Príchod Monster Hunter Stories otvára vlnu siedmich noviniek, ktoré sa tento týždeň objavili v cloude. Súčasne GeForce NOW rozširuje podporu hier optimalizovaných pre výkon triedy GeForce RTX 5080, čo sa týka najmä náročnejších stratégií a simulácií miest. Nvidia zároveň upozorňuje, že viaceré hry nominované na The Game Awards sú dostupné priamo v aplikácii GeForce NOW v samostatnej sekcii venovanej tomuto podujatiu.
Používatelia s členstvom Ultimate získavajú tento týždeň aj nový bonus pre ARC Raiders v podobe kozmetického doplnku Electrician Backpack: Emerald Wave Variant. Bonus je viazaný na aktívne členstvo a je dostupný priamo cez službu.
Novinky tohto týždňa na GeForce NOW
- Skate Story (Steam, vydanie 8. 12.)
- Dome Keeper (Xbox, dostupné v Game Passe, vydanie 9. 12.)
- Death Howl (Steam a Xbox, dostupné v Game Passe, vydanie 9. 12.)
- RuneQuest: Warlords (Steam, vydanie 9. 12.)
- Everdream Village (Steam, vydanie 12. 12.)
- Monster Hunter Stories (Steam)
- Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin (Steam)
Hry optimalizované pre GeForce RTX 5080
- Age of Wonders 4 (Steam, Epic Games Store, Xbox, Microsoft Store)
- Cities: Skylines (Steam, Epic Games Store)
- Cities: Skylines II (Steam, Xbox, dostupné v Game Passe)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- 10 hier, ktoré zmenili herný priemysel k horšiemu 87
- Sám doma sa môže vrátiť s dospelým Kevinom, Disney už rokoval s Macaulayom Culkino 52
- RECENZIA: Halo: Campaign Evolved 107
- Sony prvýkrát reagovalo na kritiku hráčov, od konca retailových hier však neustúpi 257
- Spider-Man: Brand New Day dostáva recenzie 42
- Hráči plánujú týždňový bojkot PlayStation, chcú protestovať proti krokom Sony 120
- Avengers: Doomsday na Comic-Cone ukázal Dooma, tri vesmíry aj návrat Peggy Carter 25
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 98
- Spoluzakladateľ Rockstaru: Ak hráči chcú fyzické hry, firmy by im ich mali ponúkať 48
- RECENZIA: Corsair Cove 3 zobraziť viac článkov >














