Paradoxical bude doslova portalová puzzle hra |
Paradoxical ponúkne first-person puzzle hru s prenášateľnými portálmi a menením mierky vo zvláštnom púštnom svete.
Ďalšou z hier predstavených na Future Games Show bol Paradoxical, first-person puzzle titul, ktorý pracuje s portálmi trochu inak ako bežné logické hry. Portály tu nie sú len pevné body v priestore, ale fyzické objekty, ktoré hráč môže prenášať, presúvať a používať na vytváranie nemožných prepojení medzi miestami.
Hra bude kombinovať priestorové hádanky, manipuláciu s mierkou a prieskum zvláštneho púštneho sveta. Rôzne veľké portály umožnia meniť veľkosť objektov, prostredia aj samotnej postavy, čo má otvárať nové možnosti riešenia hádaniek. Pri postupe pomôže aj spoločník Eko, ktorý dokáže aktivovať mechanizmy, otvárať portály a riešiť situácie, ktoré by hráč sám nezvládol.
Príbeh sa bude odohrávať vo svete civilizácie, ktorá sa kedysi pokúsila zachrániť pomocou portálovej technológie. Hráči tak budú preskúmavať jej zvyšky, prechádzať medzi dimenziami a zisťovať, čo sa s ňou nakoniec stalo.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 66
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Access ešte tento rok 17
- Senua, bude pokračovaním Hellblade série, ale už plne akčná adventúra 36
- Metro 2039 ukázalo svoju hrateľnosť a naznačilo dátum vydania 35
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 49
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 10 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: gubebra a Venn Studios Štýl: Logická / Adventúra
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














