Nostradamus veští už aj v hre |
Vrátili sa na tajomný ostrov, vyriešili záhadu Da Vinciho rukopisu, plánujú posadiť Kleopatru na trón a odhaliť nejaké to tajomstvo Nostradama. Štúdiá Kheops, Mzone a Totem opäť kolaborujú na novej adventúre a znovu sa opierajú o skutočnosť, pričom si svoje rozprávanie správne prifarbujú fikciou. V Nostradamus: The Last Prophecy sa síce stretnete s najväčším prorokom sveta, ale väčšinu času budete tráviť v koži jeho dcéry Madeleine, s ktorou sa budete pohybovať medzi politikmi, intrigánmi a šľachtou, ktorá uriekla na panovníčku Catherine de Médicis kliatbu.
Nostradamus je v tom čase príliš slabý, aby sa tejto úlohy ujal sám, ale žiadosť Catherine nemôže odmietnuť a posiela do terénu Madeleine. V časoch náboženskej vojny zožierajúcej krajinu by slovo ženy nemalo žiadnu cenu a tak sa dcéra Nostradama musí prezliecť za Césara, brata panovníčky, aby sa bez podozrenia mohla pohybovať po dvore.
Nostradamus: The Last Prophecy svojou základnou kostrou nijako nevybočí z produkcie Francúzov. Hlavný dôraz bude kladený na prieskum prostredia, puzzle (tentoraz inšpirované astrológiou, medicínou a inými vedami) a vedenie dialógov s NPC postavami. S kliatbami a niekoľkými mŕtvymi sa stretnete koncom tohto roka.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 14
- Článok: ROG Xbox Ally X 88
- USB-C bude musieť byť v EU aj v nabíjačkách a zdrojoch 37
- Black Myth: Wukong dostáva veľkú aktualizáciu s vylepšeným výkonom na PC a PS5 47
- Meta ukončí samostatnú aplikáciu Messenger pre Mac a Windows 34
- Bližší pohľad na novú verziu PlayStation 5 Pro a aj nový Dualsense 23
- Tomonobu Itagaki zomrel vo veku 58 rokov 20
- ChatGPT sa čoskoro otvorí aj na erotické témy 51
- Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 už má prvé recenzie 29
- RECENZIA: Keeper 33 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Elektrogames / Kheops Studio Štýl: Adventúra
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|