PRIHLÁS

Nová gitara a luxusné bicie pre Guitar Hero 5

Neversoft plánuje okrem kozmetických a zásadných inovácií v Guitar Hero 5 uviesť na trh aj vylepšený gitarový ovládač.

pridal spacejunker 15.7.2009 o 18:07 pod hry
Nová gitara a luxusné bicie pre Guitar Hero 5

HRY > NOVINKY >

Neversoft plánuje okrem kozmetických a zásadných inovácií v Guitar Hero 5 uviesť na trh aj vylepšený gitarový ovládač. Tvarovo bude zhodný so svojím predchodcom, z ktorého vychádza, zmení sa farebný finiš na červeno-biely, slider a tlačítko strún.

Touchpad bude digitálny, čo má viesť k menšiemu počtu chýb pri sólovaní, čomu prispeje aj vyhotovenie, ktoré zabezpečí, že budete cítiť, kde máte presne položený prst. Priamo v hre už noty určené pre slider nebudú pospájané motúzikom.

Tlačítko strún bude mať drsnejšiu povrchovú úpravu, bude odolnejšie a zlepší sa jeho citlivosť. Tvarovo i veľkosťou má byť zhodné s predchodcom.

Nová gitara nie je jedinou perifériou, ktorá doznala zmien, Logitech si zobral na mušku sadu bicích a výsledok predstavil dnes na svojich stránkach. Každá jedna časť je separovaná a uchytená na kovovej kostre, čo eliminuje náhodné aktivovanie susediaceho činelu či bubna. Použitý materiál na bubnoch má zabezpečiť tiché hranie, nech už budete akokoľvek do nich silno udierať.

Kovový pedál bude mať nastaviteľný odpor a celá sada sa dá zložiť pre komfortnejšie prenášanie. Žiadne rozkladanie nie je nutné. Cena tejto bezdrôtovej sady sa vyšplhala na 229,99 eurodolára a v Európe sa objaví v priebehu augusta vo verziách pre PS3 i Xbox360.

Guitar Hero 5 debutuje v septembri na PS2, PS3, Xbox360 a Wii.





Páči sa mi!

Zaradené pod: xbox






PS3
PS2
Xbox 360
Wii

Vývoj: Activision / Neversoft
Štýl: Párty hra
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 11. september 2009
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Euro truck simulator 2 (0)
chcel by som sa opytat kedy vide euro truck simula...
|Mini steam code rozdávačka. (0)
Ahojte hráči a hráčky. Zas a znova tu máme mini ...
|Kúpa herného pc/nb (3)
ahojte, som tu zas :D keby Vám napíšem, že mám bud...
|Toxic commando coop (0)
Ak hrávate nejaká skupina pridal by som sa občas. ...
|Herný monitor aoc agon pro cs2... (0)
zdravim, neviem ci pisem do spravnej temy, ,predam...
|Sector hraje ... (129121)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (65876)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Čo ma dnes potešilo ... (43912)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Serialy (17845)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Must see (42035)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Svet, ukrajina, vojny ... (52811)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk