The Witcher 2 bude aj na konzolách |
Zaklínač dal najavo, že s ním máme počítať v plnohodnotnom pokračovaní. Povieme vám, čo o tom zatiaľ vieme.
O vývoji druhého Zaklínača už zrejme viete, ukázali sme vám ho už aj na videu. Tentoraz máme pre vás nejaké nové informácie, hoci ich zatiaľ nie je mnoho. V prvom rade sa zrejme potešia majitelia konzol, ktorí síce boli po rôznych patáliách ukrátení o prvý diel, ale dvojky sa vraj rozhodne dočkajú. Konkrétne platformy zatiaľ neboli uvedené. Oznámili to tvorcovia v sérii otázok a odpovedí, ktoré zverejnil poľský portál Gry Online.
Ďalej sme sa dozvedeli, že video slúži ako upútavka hlavne pre potenciálnych distribútorov, ktorých si hra hľadá, nereprezentuje kvality finálneho produktu a Geraltov hlas z prezentácie sa zmení. Na The Witcher 2 pracuje rovnaký tím, ako na pôvodnej hre, respektíve to, čo z neho zostalo, teda asi 50 ľudí. Dátum vydania sa objaví až po nájdení distribútora a rovnako to bude aj s ďalšími materiálmi z hry, takže okrem traileru nemáme tak skoro čakať žiadne obrázky, či podrobnosti o obsahu. Dvojka už nepoužíva Aurora Engine, ale celkom nový engine, ktorý je vraj svižnejší a praktickejší.
Vývoj hry je v rannom štádiu a preto sa v dohľadnej dobe nemusíte obávať, či máte dostatočne silné železo. Predpokladáme, že vydanie hry by mohlo byť aktuálne najskôr v roku 2011, ale môže to potrvať aj dlhšie. V každom prípade, tešíme sa.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 91
- Rusko plánuje znárodniť miestneho prevádzkovateľa hry World of Tanks pre podporu U 55
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 54
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- Nové gameplay videá z Battlefieldu 6 52
- RECENZIA: The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered 41
- Minecraft môže vyzerať aj takto 13
- Ponuka grafických kariet sa znovu rozšírila, RTX 5070Ti už ide pod 900 eur 127
- Mafia: The Old Country ukáže svoj gameplay v máji 38
- Nvidia už pripravuje RTX 50 Super verzie kariet s rozšírenou pamäťou 102 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Xbox 360 Vývoj: CD Projekt / CD Projekt RED Štýl: RPG Web: domovská stránka hry
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|