Jazdec apokalypsy menom MotorStorm |
Najskôr padlo Monument Valley, teraz padne Kalifornia.
Tesne pred vypuknutím E3 Sony ohlasuje oficiálne MotorStorm: Apocalypse. Po vyprahnutom Monument Valley, exotickom ostrove v Paficiku a arktických pláňach sa hlučný off-road festival presúva do urbanistického prostredia západného pobrežia Ameriky.
Mestské prostredia si vybrali autori pred viac ako dvomi rokmi, z MotorStormu sa však nestáva realistický racing s asfaltovými traťami. Žiadny z pretekov v kampani nemá byť rovnaký ako ten predošlý. Unikátnosť im zaistia deformujúce sa trate. Mesto v hre je opustené, ale matka príroda nepovedala ešte posledné slovo a doslova ho roztrhá na kusy počas vašej snahy o medailové pozície.
Príde na zosun budov, praskanie asfaltu, ale čo bude raz zničené, to zostane navždy ruinou. Ak sa na rovnakú trať vrátite, nájdete skolabované budovy tak ako ste ich opustili, organizátori festivalu však vždy nájdu nové skratky a upravia trať tak, aby opäť predstavovala výzvu. Jazdiť sa bude nielen vo vnútri rúcajúcich sa budov, ale prefrčíte aj cez tunely metra či po strechách.
Novým mestským podmienkam bude prispôsobený aj vozový park, ktorý privíta päť nových tried vozidiel. Medzi novinkami sa objavia superbajky a namydlené superšporty. Rally autá, kamióny, buginy, pick upy by mali zostať, či niektorá z tried vypadne úplne, zatiaľ nebolo upresnené.
MotorStorm: Apocalypse ku kampani pripojí prepracovaný mód Wreckreation. V online bude podporvať 16 hráčov, offline na jednej obrazovke štvoricu hráčov a čo je najlepšie, že ak vám budú chýbať ďalší živí hráči, môžete si v splitscreene merať sily s ďalším tuctom online!
Hra bude otvorená aj modifikovateľnosti, v online si budete môcť vytvoriť svoj vlastný mód s vlastnými pravidlami a podmienkami. Vozidlá sa budú dať upraviť na vizuálnej úrovni a ich vlastnosti zase na úrovni rôznych perkov ovplyvňujúc ovládanie, boost a pod.
MotorStorm: Apocalypse s loadingami nahradenými za prestrihové scény z festivalu prevetráme poriadne na E3.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Diablo IV: Lord of Hatred 63
- RECENZIA: The Division: Resurgence 29
- Ruský procesor Irtysh importovaný z Číny sa predstavil na Witcherovi 63
- Hogwars Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 13
- GTA VI nebude mať skutočné značky, Take-Two potvrdilo pokračovanie tradície série 45
- The Blood of Dawnwalker sa predstavuje 63
- RECENZIA: Aphelion 14
- Článok: Logitech G512 X 75 herná klávesnica 15
- RECENZIA: Crown of Greed 2
- V Rockstare majú teraz pri dokončovaní GTA 6 drsné nadčasy 68 zobraziť viac článkov >
|
PS3
Vývoj: SCEE / Evolution Studios Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















