Driver má namierené do San Francisca |
A to aj s naozaj atraktívnou zberateľskou edíciou. Naháňačka šéfa podsvetia v uliciach renomovaného mesta bude dramatická.
HRY > NOVINKY >
Tím Ubisoft Reflections pripravuje titul Driver San Francisco, kde sa hráči opäť posadia za volant auta a v koži detektíva Johna Tanerra pôjdu po krku šéfovi podsvetia menom Charles Jericho. Môžeme očakávať dramatické naháňačky, neobmedzenú jazdu ulicami mesta a viac ako sto licencovaných vozidiel. Pôvodná hra Driver predala celosvetovo bezmála 14 miliónov kópií a ako sa vydarí návrat klasiky, uvidíme na jeseň.
Cena PC verzie v predobjednávkach je stanovená na 49,99 EUR a okrem toho budú aj verzie pre PS3, Xbox 360 a Wii. Ťahákom titulu bude aj atraktívna zberateľská edícia hry, ktorej súčasťou je model Dodge Challenger v charakteristickej žltej farbe.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 61
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 125
- RECENZIA: Tainted Grail: The Fall of Avalon 11
- Fake AI startup používal k odpovediam 700 indických inžinierov 25
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Leaknuté video z Battlefieldu ukazuje deštrukciu 65
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67 zobraziť viac článkov >
Xbox 360
PC PS3 Wii Vývoj: Ubisoft / Reflections Štýl: Racing / Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|