Vindictus poodhaľuje úvod do hry |
Pripravovaná MMORPG, ktorá sa bude vyznačovať hlavne rýchlymi a dynamickými bojmi, ukazuje počiatok online dobrodružstva.
Séria nových obrázkov z MMORPG Vindictus odhaľuje hráčom prológ, ktorý slúži ako výuka pri vstupe do hry.
Mesto Colhen si spokojne nažívalo pod dozorom ochrankyne Tieve a gigantického pavúka, s ktorým dokázala komunikovať. Lenže niečo sa prihodilo a dovtedy verný ochranca začal zabíjať bezbranných civilistov. Povolaná bola skupinka žoldnierov, aby sa pokúsili dať veci do poriadku a medzi nimi je aj postava hráča, ktorý takto začne napĺňať svoj osud v hre Vindictus.
Vindictus sa bude vyznačovať predovšetkým rýchlymi a dynamickými bojmi, ktoré vidíte aj v jednej video ukážke s postavou Lanna, ktorý sa špecializuje na boj s mečmi v obidvoch rukách.
Dnes končí možnosť prihlásiť sa do uzatvoreného beta testu na oficiálnej stránke, kde nájdete aj viac informácií o tomto titule. Môžete tiež navštíviť stránku na Facebooku.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 46
- Peter Jackson ohlásil film The Lord of the Rings: Shadows of the Past 35
- Kajajte sa, Jesus Simulator je tu! 28
- Prvý záber z Harry Potter seriálu 45
- Prichádzajúca Assassin's Creed hra nás zavedie do troch rôznych regiónov 31
- Šéf Take 2 hovorí, že AI nevytvorí GTA ani veľký hit, dodáva, že konzoly nebudú od 42
- VIDEO : Harry Potter and the Philosopher's Stone - teaser na seriál 79
- Kremíkové batérie menia mobily, mobilom stúpa kapacita batérii a aj výdrž 15
- Bližší pohľad na hercov z Harry Potter seriálu 123
- Crimson Desert po vydaní čelí kritike, výpovede vývojárov hovoria o chaose a zmene 73 zobraziť viac článkov >













