King of Kings 3 začína otvorený boj |
To znamená, že všetci záujemcovia sa môžu zapojiť do konfliktov v bezplatnom online univerze, kde sa bojuje o post kráľa kráľov.
HRY > NOVINKY >
Zrejme sa ťažko nájde niekto, kto už počul o MMO Kings of The Kings, v každom prípade, na svete je tretí kúsok z tejto série. King of Kings 3 sa orientuje hlavne na PvP a bitky klanov. Hráč si môže osvojiť 3 základné a deväť pokročilých povolaní a vybrať spomedzi stovky zručností. Okrem hrdinov sa zvyšujú úrovne aj pojazdným zvieratám a sprievodným miláčikom. Tvorcovia hovoria o inovatívnom systéme osídľovania domov a budovania miest, ktoré sa dajú aj dobýjať. K tomu minihry a prístup úplne zdarma.
King of Kings 3 si teraz môže zahrať každý, po registrácii na domovskej stránke, a hráč si môže vybrať spomedzi siedmych regiónov v rôznych jazykových verziách.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy pred Vianocami 33
- Avatar: Oheň a Popol má zatiaľ najnižšie hodnotenia zo série 40
- RECENZIA: Terminator 2D: NO FATE 58
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 71
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 49
- Warner Bros. oficiálne zamietol ponuku Paramountu, Netflix rozbehol promo kampaň 36
- Filmová recenzia: Avatar: Oheň a popol 33
- Epic Games Store zadarmo rozdáva Eternights 6
- Epic rozdáva Jotunnslayer: Hordes of Hel 17
- Kingston varuje, že nedostatok SSD sa v nasledujúcom mesiaci ešte zhorší 32 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Gamigo Štýl: MMO Web: domovská stránka hry |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |






















