DiRT Showdown - rally sa mení na show |
Codemasters posúva racing sériu DiRT smerom, kvôli ktorému boli predchádzajúce dva diely považované za príliš americké.
Codemasters posúva racing sériu DiRT smerom, kvôli ktorému boli predchádzajúce dva diely považované za príliš americké.
DiRT Showdown nie je priamym pokračovaním, ale jeho rozšírením, tvrdia autori. Ak si odmyslíte jazdy do kopca, úzke cestičky vo vysokých rýchlostiach cez les, kaňon, časovky a etapy, do štadiónov, kde ste plnili X-Games výzvy, vpustíte pick-upy a dodávky, zastrešíte to eventom, ktorý pripomína lasermi, ohňostrojmi a plameňmi skôr show ako súťaž, dostanete Showdown. Áno, objaví sa v nej aj Ken Block a jeho štvorkolka Ford Fiesta H.F.H.V, ktorú s obľubou vyzúva z pneumatík.
Ak ste už videli video, viete, o čom je reč. Autá sa naháňajú na trati s osmičkovým profilom niekde v Nevade pred burcujúcim publikom skáču, búrajú a odstavujú súperov z hry. Päťdesiatka eventov bude stavaná pre osem áut a bude rozdelená na tradičné Demolition Derby, preteky na tratiach plných rámp, skokov, prekážok a súťaže typu Hoonigan, čo budú obrovské parky na predvádzanie kaskadérskych kúskov.
Codemasters sa sústreďuje a rozširuje predovšetkým režimy, ktoré v predchodcoch tvorili najskôr iba spestrenie a neskôr sa pretavili spolu s uvedením Gymkhany do neodmysliteľnej súčasti. A Showdown bude presne o tom. Autá dokonca budú môcť používať boost!
Šampionáty budú organizované po celom svete, zatiaľ sa hovorí o Miami, San Franciscu, Londýne a Tokiu. Jazdiť sa bude v noci, cez deň, na snehu aj počas dažďa.
DiRT Showdown bude podporovať online multiplayer pre osem hráčov, offline pre dvoch v splitscreene, integrovaný bude export videí priamo na YouTube a umožnené bude vytvárať vlastné challenge.
DiRT Showdown vychádza pre PC, PS3 a Xbox360 v priebehu mája.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Takmer 10 minút hrateľnosti z Mafia: The Old Country 157
- OpenAI o1 model sám seba skopíroval na externý disk, ako istotu pred vypnutím, Cla 73
- RECENZIA: System Shock 2: 25th Anniversary Remaster 39
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 154
- Nové Alza dni zľavy spustené 22
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Fanúšikovský remake Counter-Strike 1.6 s názvom CS: Legacy narazil na právne probl 19
- Porovnanie Ghost of Yotei s Ghost of Tsushima 76
- Porovnanie výkonu PS5 Pro s RTX 5060 Ti a Radeon 9060 XT 126
- Bethesda pripravuje niekoľko Fallout hier 59 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Codemasters / Codemasters Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|