Angry Birds: Space - nahnevané vtáky vo vesmíre |
Vesmír sa otvorí vojne vtákov a prasiat už 22. marca.
Vesmír sa vojne vtákov a prasiat otvorí už 22. marca v Angry Birds Space. Rovio z neho práve ohlásilo niekoľko prvých detailov, ako aj ukázalo gameplay.
Hra bude plne odprezentovaná zajtra na SWSX evete v Austine (hudobná, filmová a interaktívna konferencia) a to na Samsung Galaxy Note mobilnom zápisníku, ktorý je exkluzívnym partnerom hry. Ďalším partnerom, ako vidíme vo videu bola NASA, ktorá zobrala ako figúrku z hry do vesmíru, tak ju tam aj odprezentovala. Bola to prvá takto odprezentovaná hra.
Angry Birds Space ponúkne 60 levelov, 6 nových postáv so špeciálnymi schopnosťami a hlavne nulovú gravitáciu v leveloch, čo umožní lietať okolo malých planétiek, rozbíjanie vesmírnych staníc alebo aj prelety medzi niekoľkými objektami s rôznymi gravitáciami, ktoré budú vtákov priťahovať a komplikovať im cestu k cieľu. Free updaty s novými levelmi budú postupne pribudúdať.
Angry Birs Space bude dostupná aj baleniach v obchodoch. Vyjde pre PC, iOS a Android zariadenia, neskôr nie sú vylúčené ďalšie platformy.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 61
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 132
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- RECENZIA: F1 25 17
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 114 zobraziť viac článkov >
Mobil
PC Vývoj: Rovio / Rovio Štýl: Arkáda Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|