Dáme 3D Realms ešte jednu šancu? |
Earth No More je titul, ktorý 3D Realms skloňoval v roku 2009 ešte pred svojim zatvorením, teraz ho chce oživiť cez crowdfunding.
Earth No More je titul, ktorý 3D Realms skloňoval ešte pred svojim zatvorením, teraz ho chce oživiť cez crowdfunding. Teda bude na hráčoch, či dajú firme, ktorá nevedela desať rokov priniesť Duke Nukem Forever ešte jednu šancu a zafinancujú im ich nový projekt. Nepôjdu však cez Kickstarter, ale cez Gambitious, čisto hernú obdobu Kickstarteru, v ktorej vedení je aj Scott Miller z 3D Realms.
Hra bude postapokalypický fps titul, ktorý bol pripravovaný na vydanie v roku 2009 pre PC, Xbox360 a PS3. Hra sa ale pre kolaps firmy zastavila. Koncepty by v prípade úspešného financovania prebrala externá vývojová firma, ktorá by titul dokončila pod dohľadom 3D Realms.
Titul sa na stránke čoskoro objaví a uvidíme aké finančné ciele a aj aké platformy si 3D Realms určí.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 87
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 298
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 54
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- RECENZIA: Amerzone - The Explorer's Legacy 3
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- Nové gameplay videá z Battlefieldu 6 52
- Minecraft môže vyzerať aj takto 13
- Mafia: The Old Country ukáže svoj gameplay v máji 38
- Ponuka grafických kariet sa znovu rozšírila, RTX 5070Ti už ide pod 900 eur 127 zobraziť viac článkov >