Might & Magic X: Legacy výjde 23. januára |
Okrem dátumu vydania poznáme už aj obsah deluxe balíčkov a prikladáme trailer s pár zábermi z nových lokalít.
Približne päť mesiacov po tom čo sa hra dostala do Early Access sa priaznivci M&M dočkali dátumu vydania - 23. január 2014.
Prostredníctvom traileru s ukážkami z nových lokácií to oznámili Stephan Winter - generálny riaditeľ Limbic Entertainment a Julien Pirou hlavný dizajnér u Ubisoftu. Pri tom boli zároveň predstavené deluxe edície:
Deluxe Digital Edition bude obsahovaťsoundtrack s trinástimi skladbami, špeciálny status Ultimate Adventurer s pár výhodami, DLC The Flacon And the Unicorn, exkluzívny dungeon a kópiu najobľúbenejšej časti série - Might & Magic VI. Limbic pôvodne sľuboval aj moding kit na tvorbu máp, toho sa ale takmer s istotou nedočkáme, napriek tomu že na stránkach Ubisoftu stále figuruje.
V Deluxe Box Edition nájdete všetko z digitálnej verzie a navrch vám k tomu pribalia látkovú mapu regiónu Agyn Peninsula, v ktorom sa Legacy odohráva, 4 litografické artworky a manuál k hre.
Tvorcovia hry veľmi ďakujú účastníkom Early Access za poskytnutú spätnú väzbu a uzatvárajú open dev komunikáciu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Diablo IV: Lord of Hatred 50
- Ruský procesor Irtysh importovaný z Číny sa predstavil na Witcherovi 62
- RECENZIA: The Division: Resurgence 27
- Hogwars Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 13
- The Blood of Dawnwalker sa predstavuje 63
- Assassin's Creed Hexe zrejme nebude mať čary 46
- Alien Isolation 2 dostal prvý teaser 64
- RECENZIA: Aphelion 14
- DOJMY: Ranger’s Path: National Park Simulator 2
- Nový Xbox nemá ohlásený dátum vydania pre ceny pamätí a ich dostupnosti 39 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Ubisoft / Limbic Entertainment Štýl: RPG Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














