PRIHLÁS

In Verbis Virtus, skutoční čarodejníci musia kúzla vyslovovať nahlas

Už sa vám niekedy stalo, že ste uprostred boja chceli použiť kúzlo, ale zaboha ste si naň mohli spomenúť?

pridal roberto 25.5.2014 o 10:21 pod hry
In Verbis Virtus, skutoční čarodejníci musia kúzla vyslovovať nahlas

HRY > NOVINKY >

Takmer každý správny filmový čarodejník musí ovládať prastarý jazyk, alebo aspoň pár mocných slov, pomocou ktorých mení svoje priania v skutočnosť. Vo video hrách však čarodejníci už desiatky rokov fungujú tak, že hráči klikajú na malé okienka - ikonky a chudák mág sa musí snažiť stíhať hráčovým rýchlym prstom. In Verbis Virtus by však chcela byť o niečo hlbšou sondou do života bojového mága. V hre od nezávislého štúdia Indomitus Games sa preto nemôžete stať mágom, ak si nedokážete zapamätať zaklínadlá, ani ak sa vám v stresových situáciách pletie jazyk.

Slová využijete k vytvoreniu obrannej steny, vrhnutiu fireballu i k vyriešeniu mnohých puzzle úloh. Hra sa bude odohrávať predovšetkým v prastarej svätyni, ktorá by bola skvelým zdrojom dávno zabudnutých vedomostí, keby si ju neprisvojili rôzne druhy nebezpečných i ešte nebezpečnejších príšer.

Hra sa už objavila na Steame, je však ešte v pomerne skorej fáze vývoja. Problémy s nestabilitou sa snáď už autorom podarilo odstrániť a bez problémov by malo fungovať aj rozoznávanie hlasu. Problémom je, že hra necháva hráčov až príliš často odkázaných samých na seba, bez toho aby im poskytovala informácie o tom, ktorým smerom by sa mali vybrať, alebo prečo sa im nedarí vyriešiť napohľad jednoduchú hádanku. Až príliš veľkú časť času tak hráči trávia nie veľmi zábavným hľadaním cesty vpred. Takáto nedokonalosť by sa ale mala dať ľahko odstrániť. Autori využívajú Unreal Development Kit a akttuálne pracujú iba na PC a Mac verziách.  K hraniu samozrejme potrebujete mikrofón.





Páči sa mi!






In Verbis Virtus, skutoční čarodejníci musia kúzla vyslovovať nahlas
PC

Vývoj: Indomitus Games / Indomitus Games
Štýl: Akcia / RPG
Web: domovská stránka hry
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Euro truck simulator 2 (1)
chcel by som sa opytat kedy vide euro truck simula...
|Mini steam code rozdávačka. (9)
Ahojte hráči a hráčky. Zas a znova tu máme mini ...
|Kúpa herného pc/nb (3)
ahojte, som tu zas :D keby Vám napíšem, že mám bud...
|Toxic commando coop (0)
Ak hrávate nejaká skupina pridal by som sa občas. ...
|Herný monitor aoc agon pro cs2... (0)
zdravim, neviem ci pisem do spravnej temy, ,predam...
|Filmy filmy filmy film... (48410)
O filmoch. Hádam chápete....
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (11403)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Playstation 5 (2125)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Must see (42042)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Svet, ukrajina, vojny ... (53012)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk