Activision predstavil Call of Duty: Heroes pre iPhone a iPad |
Vo free to play stratégii narazíte na kapítána Pricea, Harpera, dronov, Dragonfire a množstvo ďalších vecí z Call of Duty univerza.
Nové Call of Duty: Heroes je free to play stratégia dostupná exkluzívne iba na App Store. Hráči budú veliť armáde legendárnych hrdinov a elitných vojakov známych z Call of Duty univerza. Chýbať nebude kapitán Price, Soap, Harper, ale ani známe zbrane. Úlohou hráča bude vybudovať základňu a viesť jednotku do boja, pričom využije útok dronov, podporu helikoptéry a ďalšie pomôcky, hráčom FPS série známe ako "killstreaks".
Hra sa snaží naplno využiť prístup k všetkému, čo sa kedy v Call of Duty hrách objavilo, a tak v hre nájdeme aj jednotky Juggernaut, Dragonfire, CLAW a mnohé ďalšie. Hráči by sa mali spojiť so svojimi známymi do aliancií v rámci ktorých si môžu v ťažkých chvíľach pomáhať napríklad darovaním jednotiek.
Hru si však kvôli jej grafickej náročnosti nezahráte na iPhone 4 ani na iPode 4. generácie a starších modeloch.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 72
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 296
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 52
- RECENZIA: Lost Records: Bloom & Rage 11
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- RECENZIA: Amerzone - The Explorer's Legacy 3
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31 zobraziť viac článkov >
![]() |
Mobil
Vývoj: Activision Štýl: Stratégia
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|