inFamous: First Light bude obsahovať súbojové arény s celosvetovými štatistikami |
A ak vlastníte aj pôvodnú hru, budete v nich môcť hrať tiež za Delsina
Vývojári zo štúdia Sucker Punch odhalili na tohtoročnej E3 nové DLC, respektíve expanziu do ich úspešného titulu inFamous Second Son s názvom inFamous: First Light. Pôjde tak o samostatné rozšírenie, ktoré nebude vyžadovať pôvodnú hru. Príbeh sa bude tentokrát točiť okolo Abigail “Fetch” Walker, postavy z pôvodnej hry. Kedže išlo o jednu z výraznejší postáv mimo Delsina, autori sa jej rozhodli venovať omnoho viac času v samostatnom rozšírení, odhaľujúce niečo viac z jej minulosti. Po tom čo je Fetch chytená D.U.P je prevezená do väzenia v Curdun Cay, kde sa ju šéfka D.U.P - Augustine, rozhodne vytrénovať na nemilosrdného zabijáka.
Autori moc z príbehu hry pochopiteľne odhaľovať nechcú, no oznámili veľkú novinku, ktorá bude súčasťou InFamous: First Light - súbojové arény. Tie bude využívať najmä Augustine spoločne s Curdun Cay na trénovanie zabijákov. Fetch je tak v nich pochopiteľne vystavená množstvám nepriateľov prichádzajúcich vo vlnách. V ďalších fázach hry sa do týchto arén bude možné kedykoľvek vrátiť a pokúsiť sa dosiahnuť čo najvyššie skóre, kedže ich súčasťou budú svetové rebríčky. Majiteľov pôvodnej hry určite poteší, že si v nich budú môcť zahrať aj s Delsinom.
Z ostatných noviniek sa budeme stretávať aj s ďalšími kľúčovými postavami ako napríklad Brent alebo Shane. Spoločne s neonovými schopnosťami Fetch bude možné preskúmavať ulice Seattlu. Chýbať nebude ani možnosť získavania XP pre rozšírenie jej schopností, pričom autori pridali tiež množstvo nových typov vylepšenia.
V digitálnej verzii sa hra dostane na PlayStation Store už 27. augusta a v diskovej verzii vyjde o dva týždne neskôr, čiže 10. septembra.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 149
- Sam Altman z OpenAI hovorí, že jeden príkaz v ChatGPT spotrebuje pätnástinu čajove 28
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 34
- RECENZIA: Mario Kart World 104
- RECENZIA: F1 25 18
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117
- Nové mega zľavy spustené 29
- ROG Xbox Ally handheldy boli predstavené 75 zobraziť viac článkov >
PS4
Vývoj: Sony / Sucker Punch Štýl: Akčná Adventúra
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|