Zberateľská edícia Warlords of Draenor |
Aj piaty datadisk k hre World of Warcraft dostáva limitovanú edíciu. Oplatí sa siahnuť hlbšie do vrecka?
Rok 2014 je rokom vydania v poradí už piateho datadisku k hre World of Warcraft. Už dlhé roky najobľúbenejšia zo všetkých MMORPG má stále ešte milióny hráčov a Blizzard teda môže opäť počítať aj so záujmom o zberateľskú edíciu. Čo teda dostanú tí, ktorí do vrecka siahnu po €79.99?
V balíčku zberateľskej edície v prvom rade samozrejme nájdu plnú verziu Warlords of Draenor na DVD nosičoch. Okrem toho im do zbierky pribudnú aj DVD a Blu-ray disky s viac než hodinou komentárov a rozhovorov s tvorcami datadisku a CD s orchestrálnym soundtrackom. Ďalším fyzickým bonusom je artbook pomenovaný The Art of Warlords of Draenor, v ktorom nájdu 160 strán konceptov, hotových ilustrácií i CG obrázkov. Posledným fyzickým bonusom je podložka pod myš, na ktorej je vyobrazený legendárny vodca Hordy, Blackhand.
Digitálne bonusy sú rozdelené medzi 4 hry od Blizzardu. Vo World of Warcraft hráč dostane Dread Raven mounta a spoločníka mu bude robiť Dread Hatchling.
Do stratégie StarCraft II pribudnú portréty Groma Hellscreama a Blackhanda.
V akčnej RPG Diablo III sa majiteľovi zberateľskej edície sprístupní vlajka klanu Warsong.
A Blizzard neopomenul ani svoju kartovú hru Hearthstone, v ktorom bude môcť dať hráč najavo svoju príslušnosť k bojovníkom WoW-ka prostredníctvom zadnej strany jeho kariet.
Súčasťou herného obsahu je samozrejme aj nárok na vylepšenie jednej postavy na úroveň 90, ten je však súčasťou aj štandardnej a deluxe edície.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- 10 hier, ktoré zmenili herný priemysel k horšiemu 85
- Sám doma sa môže vrátiť s dospelým Kevinom, Disney už rokoval s Macaulayom Culkino 47
- Spider-Man: Brand New Day dostáva recenzie 42
- Hráči plánujú týždňový bojkot PlayStation, chcú protestovať proti krokom Sony 120
- Avengers: Doomsday na Comic-Cone ukázal Dooma, tri vesmíry aj návrat Peggy Carter 25
- Spoluzakladateľ Rockstaru: Ak hráči chcú fyzické hry, firmy by im ich mali ponúkať 48
- EÚ schválila predaj Electronic Arts saudskoarabskému konzorciu za 55 miliárd dolár 83
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 92
- RECENZIA: Halo: Campaign Evolved 99
- Kratos sa po God of War: Laufey vráti ako hlavný hrdina ďalšej hry 117 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Activision / Blizzard Štýl: MMO
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||



















