NHL 2K znovu ožíva v mobilnej verzii |
Hokejová séria od 2K Sports povstane ako fénix z popola a bude dávať góly na iOS a Androide.
Hokejová séria NHL od 2K sports skončila v roku 2010, ale čoskoro bude znovuzrodená v titule NHL 2K (bez číselného označenia) pre iOS a Android. Vývoj hry potvrdil viceprezident marketingu 2K Sports, Chris Snyder a pridal aj informácie o obsahu produktu.
NHL 2K zahrnie režim kariéry a ďalej Season mód, Free skate, Shootout zameraný na streľbu na bránku s online režimom, Winter Classic módy a minihru troch proti trom. Súčasťou bude dynamicky aktualizovaný prehľad o aktuálnej situácii v hokejovej lige. Verzia pre iOS zahrnie podporu MiFi ovládača, GameCenter pripojenie a iCloud.
Cena NHL 2K je stanovená na 7,99 dolárov a vyjde v priebehu tejto jesene v ešte neupresnenom termíne. Aj keď hra nebude mať formu fyzického produktu, ikonou na virtuálnej obálke bude Ryan Kesler z Vancouver Canucks.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Halo: Campaign Evolved 110
- Sám doma sa môže vrátiť s dospelým Kevinom, Disney už rokoval s Macaulayom Culkino 52
- Sony prvýkrát reagovalo na kritiku hráčov, od konca retailových hier však neustúpi 258
- Spider-Man: Brand New Day dostáva recenzie 42
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 98
- V EÚ začali platiť nové pravidlá práva na opravu, výrobcovia musia pomôcť aj po zá 49
- Spider-Man: Brand New Day podľa odhadov otvoril na 927 miliónoch dolárov 43
- 10 hier, ktoré posunuli hranie vpred 27
- Xbox konzoly už zvýšili ceny 73
- Spider-Man Nový deň - filmová recenzia 11 zobraziť viac článkov >














