Advertisement

Slovenské štúdio spraví hru z prvej svetovej vojny, ak mu dáte 800 tisíc eur

Partia nezávislých vývojárov by vás chcela zobrať z Banskej Bystrice až na tie najznámejšie bojiská Prvej svetovej vojny

pridal matus_ace 17.2.2015 o 16:33 pod hry
Slovenské štúdio spraví hru z prvej svetovej vojny, ak mu dáte 800 tisíc eur

HRY > NOVINKY >

fiogf49gjkf0d

Partia nezávislých vývojárov z Banskej Bystrice prišla so skutočne odvážnym plánom. Na crowdfunding stránku Indiegogo prišli s vlastnou kampaňou, ktorej úlohou je nie len vyzbierať peniaze na vznik novej hry, ale aj na založenie a rast svojho vlastného štúdia. Nebudú to však mať jednoduché, keďže ich základný cieľ je €800,000 a zatiaľ sa nezdá, že by sa im podarilo naplniť ho v dohľadnej dobe. Do konca kampane im však zostáva ešte kopa času a tak sa môže množstvo vecí zmeniť.

Chceli by priniesť 3rd person akciu Path of Liberty, ktorá bude zasadená v období prvej svetovej vojny, čo už samo o sebe nie je nič bežné. V rokoch 1914-1918 by vás hra chcela previesť príbehom mladého chlapca, ktorý musí čeliť hrôzam vojny. Z dobrodružstva sa stáva bolesť a strach. Dôležitú úlohu by malo zohrávať priateľstvo a taktiež možnosti voľby, ako sa rozhodnete bojovať. Môžete sa vrhnúť rovno na nepriateľov, prípadne ich obísť a skúsiť likvidovať nepriamo. Autori sľubujú historickú vernosť, vylepšovanie skúseností, dospelý príbeh a aj hrateľnosť a navyše 29 misií, ktoré budú doplnené režimom hry pre viacerých hráčov.

Ich najväčšia škoda však pravdepodobne bude, že síce majú smelé plány, no z hry ukázali len pár konceptov.


Páči sa mi!

Zaradené pod: slovenska hra
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SECTOR MAGAZÍN

pdf

SECTOR MAGAZÍN
#101


SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk