Advertisement

War Thunder sa rozširuje o ďalší národ - Taliansko

Aktualizácia s názvom Regia Aeronautica sa do hry dostane už čoskoro a prinesie ďalšiu porciu vozidiel v rámci nového národa

pridal play3man 9.5.2017 o 6:58 pod hry
War Thunder sa rozširuje o ďalší národ - Taliansko

HRY > NOVINKY >

Ako je už zvykom, Gaijin Entertainment sa o svoje vojnové MMO War Thunder poctivo stará, a tak neprekvapí oznámenie ďalšej aktualizácie s označením 1.69 a názvom Regia Aeronautica. Tá prinesie do hry ďalší národ, teda prvý od vydania War Thunder - Taliansko. Ako autori dodávajú, všetky národy v hre sú zastúpené viac ako ôsmimi stovkami vozidiel vzdušných a pozemných jednotiek.

S príchodom talianskych jednotiek sa do hry dostanú desiatky lietadiel, vrátane známych dvojplošníkov z 30. rokov minulého storočia až po prúdové lietadlá. Medzi nimi budeme môcť nájsť napríklad Fiat CR. 32, robustný dvojplošník, ktorý odolá väčšiemu poškodeniu a so sebou nesie bomby. 

Ďalej sa môžeme tešiť na lietadlá typu SM. 79 Sparviero Sparrowhawk, CANT Z.1007bis Alcione či Kingfisher. Napriek tomu, že Alcione bolo zatienené výrobou Sparrowhawk, prekonáva ho svojimi výbornými vlastnosťami - rýchlosťou, ovládateľnosťou a celé to uzatvára možnosť vyzbrojenia 840kg torpédom.


War Thunder sa rozširuje o ďalší národ - Taliansko  War Thunder sa rozširuje o ďalší národ - Taliansko  War Thunder sa rozširuje o ďalší národ - Taliansko
War Thunder sa rozširuje o ďalší národ - Taliansko  War Thunder sa rozširuje o ďalší národ - Taliansko
Páči sa mi!
PC
PS4
Free2play

Vývoj: Gaijin Entertainment / Gaijin Entertainment
Štýl: Akcia / Multiplayer
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 1. november 2012
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SECTOR MAGAZÍN

pdf

SECTOR MAGAZÍN
#101


SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2018 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk