PRIHLÁS

Ubersoldier look

pridal saver 26.2.2006 o 14:52 pod hry
HRY > NOVINKY >

Zahral som si niekoľko prvých levelov z Ubersoldier, titulu ktorý k nám čoskoro prinesie Cenega, a treba povedať, že je to zaujímavá záležitosť. Povedal by som, že hra kombinuje Wolfensteina s FEARom a Half-Life. Teda druhá svetová vojna a sci-fi experimenty ala Wolfenstein, kvalitné grafické efektíky a dynamika boja ala FEAR a nakoniec kvalitna fyzika a aj interakcia s rôznym personálom, ktorý vám vo vašej ceste pomáha, alebo využívanie objektov na obranu ala Half-Life. V hre sa dostávate do postavy znovuoživeného nemeckého vojaka, ktorý sa náhodou dostal pod skalpel šialeného profesora. Teraz ako oživená mŕtvola so špeciálnymi schopnosťami idete spolu s partizánmi po jeho stopách a snažíte sa zastaviť jeho výskum, vďaka ktorému by mohli "nadvojaci"  pomôcť nacistom vyhrať vojnu. 

Hra ponúka dostatok krvi, oživených zombíkov, nacistov a hlavne pekne spracované zbrane a ich efekty. AI síce nie je extrémna, ale nepriatelia majú kvalitne prepracované animácie a dopĺňajú dynamiku celej hry. Počas bojov všade lietajú úlomky zo stien, iskry, predmety reagujú na tlakové vlny a aj váš pohyb a jednoducho všetko je v pohybe a všetko sa ničí. Okrem toho máte špeciálnu silu a to vytvoriť obranné časové pole, ktoré zastaví náboje (ostanú v ňom uviaznuté a po vypnutí popadajú na zem), alebo omračuje nepriateľov. Samozrejme pole funguje len určitý čas a treba taktizovať, kedy ho použijete. Dopĺňate ho headshotmi a ešte ako malý bonus pridali autori brutálne zabíjanie nožom, ktorým si zvyšujete vašu maximálnu energiu.

Ubersoldier vyzerá naozaj slušne, a povedal by som, že hra bude jedným z prekvapení tohto roka. Myslím, že od ruského Burutu toto nikto nečakal. Hra síce nie je úplne dokonalá (zatiaľ podľa preview verzie), ale má štýl, rozmanité levely, príbeh a všetko, čo by dobrá FPS mala mať.





Ubersoldier  look Ubersoldier  look Ubersoldier  look Ubersoldier  look Ubersoldier  look Ubersoldier  look Ubersoldier  look Ubersoldier  look Ubersoldier  look
Páči sa mi!

Zaradené pod: half life, ati






PC

Vývoj: Burut
Štýl: Akcia
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania:  2006
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| Übersoldier 11.4.2006
| Ubersoldier look 26.2.2006
| ÜberSoldier od CDV 8.12.2005
| East Front look 5.12.2005
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Herný kútik (2)
Zdieľajte s inými hráčmi svoj herný "kútik", vzájo...
|Xsplit premium na 12 mesiacov ... (0)
ahojte, ak niekto streamujete alebo sa nahravate, ...
|Commandos: origins (1)
Zravím vás. Pracujem na SK preklade hry Commandos:...
|Predam crash bandicoot n.sane ... (0)
Ahojte, predám cartridge verziu (komplet krabic...
|Ktory herny ntb (4)
Zdravim už dlhši čas rozmyšlam o kupe ntb mam 3 fa...
|Screenshots (62425)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Hudba (2)
Fórum určené pre hudobné témy...
|Metal & rock (7961)
diskusia o tvrdej hudbe...
|Pochváľte sa svojím herným str... (334)
Ako hardwareového nadšenca ma napadlo vytvoriť vlá...
|Zberatelske a akcne figurky (h... (1837)
Zbierate akcne figurky? Pochvalte sa svojou zbierk...
|Svet, ukrajina, vojny ... (38210)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk