Test Drive Unlimited pre Xbox360 bol práve počas GC ohlásený za gold a predávať sa začne podľa plánu začiatkom septembra. O PC, PS2 a PSP verzii som na GC zistil zaujímavú informáciu a to, že sa posúvajú z októbra na november, a možno ani to nebude konečný dátum. Viac o týchto verziách sa určite dozvieme čoskoro. Zatiaľ Atari pripravuje predaj a podporu Xbox360 verzie, ktorá bude každý ďalší mesiac dostávať sériu 6 áut na stiahnutie.
Spolu s ohlásením sa na Xbox Live objavilo aj nové demo, ktoré umožňuje preskúmať časť ostrova, zúčastniť sa single a multiplayerových závodov a vyskúšať si, ako autá, tak aj jednu z motoriek. Autori za tých pár mesiacov pekne vylepšili framerate, pribudli efektíky, ale pre tých, ktorým sa v minulom deme nepáčil jazdný model, nemám dobrú správu. V každom prípade ovláda sa to dobre, ako autá, tak aj motorky.
Na GC je TDU prezentované len v Xbox360 verzii a to ako v Atari, tak aj v Microsofte. Verzie boli rôzne poobmedzované, buď na preteky, alebo na freeride a nedalo sa obzrieť si aj vzdialenejšie časti ostrova, kde by sa mal zmeniť štýl prírody. Ak by sa nezmenil, môže to byť časom trochu stereotypné.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 49
- Nové zľavy pred Vianocami 30
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 33
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 87
- Avatar: Oheň a Popol má zatiaľ najnižšie hodnotenia zo série 40
- RECENZIA: Terminator 2D: NO FATE 58
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 71
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 49
- Warner Bros. oficiálne zamietol ponuku Paramountu, Netflix rozbehol promo kampaň 31
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukazuje 30 rokov vývoja grafiky v hrách 28 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PC PS2 PSP Vývoj: Eden Studios / Atari Štýl: racing Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












