flOwer a iné PSN tituly od Sony |
Popri full price PS3 hrách boli na E3 predstavené aj menšie PSN tituly od Sony:
flOwer - vychádza z jednoduchého konceptu relaxačnej hry flOw. Firmička That Game Company odbúrava stres únikom z uponáhľanej reality lietanim nad lúkou plnej kvetov. V hre začínate ako jediný lupeň kvetu a postupne na trávnatých poliach zbierate z kvetín ďalšie, čím pomaly prebúdzate lúku k životu. Roztočia sa obrovské vrtule veterných elektrární, tráva je zelenšia, živšia atď.
Napriek jednoduchému konceptu je do hry integrovaná aj story o prepojení skutočného sveta s tým snovým cez kvety na poličke v byte. Kolekcia kvetov sa bude pochopiteľne rozširovať, ako aj levely cez dodatočný obsah. Ako vyzerá hra v pohybe, dokumentuje dvojica gameplay videí na GameTrailers.
Fat Princess - ako zabránite nepriateľom v únose princeznej? Jednoducho, nakŕmite ju tak, že ju neunesú! Vo Fat Princess zhromažďovať jedlo, zbrojíte armádu, bojujete proti výpadom nepriateľa, pričom špekulujete nad tým, akú stratégiu použiť pri výprave do hradu protivníka a únose princeznej. Šialené.
Crash Commando - nie, nejde o pokračovanie plošinovky Crash Bandicoot, ale o frenetickú akciu v duchu starých skrolovačiek. 15 zbraní, jetpack, tanky, džípy, špeciálne schopnosti a multiplayer pre 12 hráčov online.
Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic - je remakom pôvodnej PC hry. V podstate ide o rovnakú hru obohatenú o aktivovanie zdrvujúcich útokov SIXAXISom a online mutliplayer.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 12
- iPhone 17, iPhone Air, Air Pods 3 a nové Watch hodinky predstavené 109
- Detaily plánovaných RTX 50 super grafických kariet Nvidie 55
- PS6 má mať vraj jednoduchší dizajn ako PS5 a odnímateľnú mechaniku 115
- Motorola predstavila nové smartfóny a luxusnú kolekciu na veľtrhu IFA 2025 v Berlí 4
- DOJMY: Anno 117: Pax Romana 0
- Článok: Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) 10
- Hollow Knight: Silksong dnes vyšiel na PC a konzolách a je aj v Game passe 79
- Porovnanie RTX Hair funkcie v Indiana Jonesovi 43
- DOJMY: Warhammer 40,000: Dawn of War IV 8 zobraziť viac článkov >
PS3
PS4 Vývoj: SCEE / That Game Company Štýl: Arkáda
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|