Batman skáče do temnoty |
... temnoty mesta Arkham City.
HRY > NOVINKY >
Batman skáče do temnoty mesta Arkham City na nových záberoch. Nová hra vyjde začiatkom budúceho roka a zavedie nás do rozsiahlejšieho otvoreného prostredia malého mesta uprostred Gothamu. Arktham City vzniklo uzatvorením štvrtí po úteku kriminálnikov a psychopatov z Arkhamského sanatória. Zrejme ak všetko pôjde dobre, tretia časť hry sa bude odohrávať v celom Gotham City.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 60
- Capcom oznámil dlho leakovaný remake Resident Evil Veronica 58
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 93
- Alza rozbehla nové zľavy 38
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Accessu ešte tento rok 17
- Článok: Mafia: The Old Country - Man of Honor ukáže mladého Salieriho a jeho americké sny 1
- Senua, bude pokračovaním Hellblade série, ale už plne akčná adventúra 33
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Metro 2039 ukázalo svoju hrateľnosť a naznačilo dátum vydania 35
- Ennio Salieri sa vráti v expanzii Mafia: The Old Country - Man of Honor 41 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Square Eidos / Rocksteady Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














