Arkham City otvorí multiplayer |
Multiplayer v Batman Arkham City zatiaľ autori nepríblížili, ale leaknuté informácie naznačujú, že módy budú podobné s Red Dead Redemption.
Multiplayer v Batman Arkham City zatiaľ autori nepríblížili, ale leaknuté informácie naznačujú, že módy budú podobné s Red Dead Redemption, teda budeme loviť v rozsiahlom žijúcom svete. Budete loviť gangy, stretávať hráčov, ktorí môžu byť priatelia alebo nepriatelia, popritom sa budú odohrávať rôzne náhodné eventy dodávajúce multiplayeru pocit skutočného sveta.
Multiplayer vraj bude vyzerať ako kampaň. Hráči môžu zbierať veci, levelovať sa, objavovať budovy zvnútra aj zvonku, zachraňovať nevinných. Každý hráč si bude môcť vybrať jednu z 12-tich postáv. V každom svete bude jeden Batman, jeden Joker. V masívnom svete ľahko zabudnete, že multiplayer je len pre 12 hráčov. Ak ste Batman, budete plánovať, ako uloviť zloduchov, ak ste zloduch, budete vytvárať chaos na nalákanie Batmana a nachystáte mu pascu. Vraj sme nič podobné doteraz nehrali.
Môžete vytvárať aj súkromné matche, napríklad hrať aj sám free roam, alebo len s niekoľkými priateľmi co-op, ak sa vám kooperácia znudí, môžete si zavolať skutočných nepriateľov a zmeniť mód na multiplayer.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 68
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Google spustilo na Google Earth mapách letecký simulátor 9
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 50
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 12
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukázal hrateľnosť 30 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Square Eidos / Rocksteady Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














