Batman bojuje stále sám |
Séria troch nových záberov z Batman Arkham City nám spríjemní víkend.
HRY > NOVINKY >
Séria troch nových záberov z Batman Arkham City nám spríjemní víkend. Titul bude nasledovať prvú časť série a znovu sa stane jednou z najkrajšie vyzerajúcich hier na Unreal Engine.
Uvidíme, či autori zapracujú aj nové funkcie z marcového DX11 updatu enginu, hra vyjde až 21. oktobra, takže autori majú dosť času. Ak aj nepridajú náročnejšie DX11, tak by nám minimálne nová verzia enginu ponúkla aspoň antialiasing.
Ak by vás trápila absencia multiplayeru v hre, autori pripravujú ohlásenia, ktoré absenciu tejto možnosti vynahradia. Koniec koncov hra je už sama o sebe 5 krát rozsiahlejšia ako Arkham Asylum, takže zábavy ponúkne určite dosť.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 66
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Google spustilo na Google Earth mapách letecký simulátor 9
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 50
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 12
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukázal hrateľnosť 30 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Square Eidos / Rocksteady Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














