Komiks Splinter Cell Echoes |
Čo robil Sam Fisher medzi Conviction a Blacklist, bude sledovať komiks.
Nový pohľad na univerzum Splinter Cell, takto sa predstavuje komiks Splinter Cell: Echoes naplánovaný na budúci rok, kedy vychádza aj očakávané, akčnejšie ladené pokračovanie hernej série Splinter Cell: Blacklist.
Echoes nemá byť typickou minisériou s viacerými dielmi, ale plnohodnotný komiks, ktorý má na svedomí scenárista Nathan Edmondson (Who is Jake Ellis?, Griffer, The Activity) a výtvarník Marc Laming (The Activity). Echoes bude slúžiť ako príbehové premostenie medzi hrami Conviction a Blacklist.
Dvojica autorov zaujala Ubisoft prácami na špionážnej sérii The Activity vydávanej pod labelom Image Comics.
Ako vyzerá kresba Splinter Cell: Echos, môžete vidieť na priložených paneloch, viac o komikse by sme mali počuť v najbližších týždňoch.
Ubisoftu komiksový svet nie je vôbec cudzí, v roku 2010 vyšla trojdielna miniséria Assassin’s Creed The Fall zasadená do Ruska a na koniec tohto roka je naplánované pokračovanie The Chain, ktoré uzatvorí príbeh zabijaka Nikolaja.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 294
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 110
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 46
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 28
- X-Files reboot je už v príprave 65 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 WiiU Switch 2 Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akcia / Stealth Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|