Worlds of Magic je dokončený, vyjde v máji |
Autori World of Magic, vraj skutočného spirituálneho nasledovníka Master of Magic série práve ohlásili hru ako gold, teda dokončenú a nastavili jej dátum vydania.
Autori World of Magic, vraj skutočného spirituálneho nasledovníka Master of Magic série práve ohlásili hru ako gold, teda dokončenú a nastavili jej dátum vydania. Hra vyjde 19. mája kedy nám ukáže svoju finálnu podobu.
Hra začala ako projekt na Kickstarteri, nasledoval Steam Early Access a teraz už umožní vychutnať si 4x žáner každému. V hre budeme expandovať naše fantasy impérium, najímať vojakov, zakladať alebo obsadzovať mestá, získavať zdroje, bojovať a samozrejme sa zahrávať aj s mágiou a diplomaciou.
Hra ponúka 8 rás, 7 realmov na procedurálne generovaných mapách. 3 herné módy, 400 kúziel v 13 typoch. Mimo toho 10 rôznych terénov, 30 zdrojov, D20 bojové mechaniky, získavanie skúseností jednotiek, 80 vojnových jednotiek, 40 hrdinov a šampiónov a 13 čarodejníkov.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- 10 hier, ktoré zmenili herný priemysel k horšiemu 87
- Sám doma sa môže vrátiť s dospelým Kevinom, Disney už rokoval s Macaulayom Culkino 52
- Spider-Man: Brand New Day dostáva recenzie 42
- Hráči plánujú týždňový bojkot PlayStation, chcú protestovať proti krokom Sony 120
- Avengers: Doomsday na Comic-Cone ukázal Dooma, tri vesmíry aj návrat Peggy Carter 25
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 94
- Sony prvýkrát reagovalo na kritiku hráčov, od konca retailových hier však neustúpi 246
- Spoluzakladateľ Rockstaru: Ak hráči chcú fyzické hry, firmy by im ich mali ponúkať 48
- RECENZIA: Halo: Campaign Evolved 104
- Kratos sa po God of War: Laufey vráti ako hlavný hrdina ďalšej hry 117 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Wastelands Interactive Štýl: Stratégia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














