PRIHLÁS

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

PS2
pridal starwars 3.3.2006 o 14:37 pod

10


Level 1-Rescue over Coruscant
Po ukážke rozsekajte droidov v hangári až sa spustí ukážka ako príde superdroid. Zničte ho spolu s dvoma droidmi a dojdite k priepasti pri ktorej je ovládací panel na ktorý sa musí R2 napojiť. Keď sa R2 napojí musíte ho chrániť až pokým sa nevysunie most cez priepasť. Prebehnite cez most a prebojujte sa až k vraku stíhačky , ktorý držaním R1 odstráňte s cesty. Prebojujte sa až k silovému polu , pri ktorom je ovládací panel na ktorý sa pokúsi R2 napojiť lenže schytá elektrický šok. Anakin preto skočí do jamy. Zničte droidov v jame a zmačknite tlačítko. Teraz sa už R2 môže na ovládací panel napojiť. Držaním X vyskočte s jamy , rozsekajte droidov , vyskočte na balkón , zničte sniperov , skočte späť a cráňte R2 až pokým sa neotvorí silové pole.

Level 2-An explore develpomet
Po ukážke zničte droidov až sa dostanete k prístroju chrliacemu blesky , ktoré vám stoja v ceste. Prístroj zničte hodením meča. Po zničení druhého prístroja sa dostanete na plošinku s ktorej nevedie žiadna cesta. Preto stlačte na ovládaciom panely tlačítko a vysunie sa most. Prebojujte sa až k plošinke na ktorej použite Silu na zhodenie generátora cez , ktorý v ukážke preskočíte na mostík. Prebojujte sa až k dverám do ktorých zabodnete meč a držaním kruhu roztavíte. Potom sa už iba prebojujte na koniec levelu kde okrem buzz droidov narazíte na samé obvyklé prekážky.

Level 3-Peril in the elevators
Ako prví protivníci sa vám do cesty postavia rotodroidi. Odporučujem vám ich pomocou Sily zbaviť štítu a potom rozsekať. Po ukážke rozrežte dvere do výťahu a po ďalšej ukážke ničte droidov na strechách výťahov až vám R2 otvorí dvere do chodby plnej rotodroidov. Roztavte dvere a vojdite do miestnosti kde to natriete buzz droidom , stlačte tlačítko a vyjdite von. Skočte na strechu výťahu a zničte droidov.

Level 4-Settling the score
V tomto leveli bojujete s prvým bossom ktorým je gróf Dooku. Normálne ho sekajte a používajte Silu (obvzlášť blesk). V prvej fáze sa bijete pri Palpatinovy , v druhej fáze omráči Obi-Wana a v tretej fáze mu prídu na pomoc dvaja superdroidi no aj tak ho rozsekáte v štvrtej fáze.

Level 5-Its not over yet
V tomto leveli budete musieť ničiť generátory , ktoré keď zničíte tak deaktivujete silové pole. Pridá sa k vám R2 a budete bojovať so superdroidmi , droidmi a rotodroidmi. Jedno silové pole deaktivuje R2 tak ho budete musieť chrániť a na konci levelu budete musieť s dela odpáliť separatistický krížnik.

Level 6-The generals right hand
V tomto leveli sa zoznámite s novými protivníkmi ako Magna Guardi (MG) , ktorý sú vyzbrojený elektrickými kopijami a vykryjú dosť útokov. Boj je rozdelený na tri fáze kde okrem MG budete bojovať so superdroidmi a droidmi a na celý boj sa bude pozerať Generál Grievous.

Level 7-Investiganting Utapau
V tomto leveli sa budete musieť prebojovať cez množstvo plošín. Narazíte na Grapple droidov (GD) , budete sa musieť vyhýbať delám (s jedného dela si aj zastrielate na droidov) a na samé obvyklé prekážky. A nakoniec budete bojovať s Crab droidom čo je dosť tvrdý protivník.

Level 8-The calavay arieves
Teraz bojujete v separatistickej základni. Boj sa delí na štyri fáze. V prvej musíte iba zničiť dvoch MG , v druhej vám prídu pomôcť kloni , ktorí budú skapíňať ako na bežiacom páse a budete musieť zničiť dva generátory. V tretej fáze budete musieť zničiť dva generátory a jeden generátor držaním R1. A v štvrtej fáze príde samozrejme Crab droid.

Level 9-Showdown witch Grievous
A je tu druhý boss , ktorým je generál Grievous. Prvá fáza je asi najťažšia , pretože Grievous mazecovsky vykrýva údery a jeho údery sú dosť silné. V druhej a tretej fáze občas vytiahne blaster tak vtedy rýchlo sekajte. A štvrtá fáza je asi najľahšia aj keď Grievous vytasí štyri meče ale sú mu na prd lebo skoro nič nevykryje.

Level 10-The dark side of the force
Teraz bojujete s tretím bossom , ktorým je Mace Windu. Je to veľmi dobrý šermiar. Boj sa opäť delí na štyri fáze. V prvých troch Mace dobre vykrýva útoky a často používa Silu. Najlepšie je ho Silou odhodiť a následne elektrizovať lebo vykryje všetky útoky s mečom. V štvrtej fáze nevykryje skoro nič a môžete do ňho hádzať kreslá.

Level 11-The hunt begins
V tomto leveli ste napadli chrám Jedájov a všade vám budú pomáhať kloni. Zabíjajte Jedájov v knižnici až pokým sa nespustí ukážka. Vyskočte na balkón , zabite Jedájov , zničte generátor , stlačte tlačítko a skočte späť dole. Po ukážke pozabíjajte Jedájov a držaním R1 zhoďte sochu. Prebojujte sa až do hangáru v ktorom sa presekajte k delu. Z dela budete musieť poodpalovať niekoľko Jedájov a stíhačiek.

Level 12-The finnal lesson
A je tu ďalší boss. Vlastne dvaja bossovia v jednom. Prvým je Serra Hetto , ktorá má síce dva meče ale nie je nijak zvlášť silná. V prvej fáze do nej Silou môžete hádzať časti tiel klonov čo dosť pomôže. V druhej fáze sa spolu mečujete na balkóne. V ukážke zabijete Serru a príde Cin Dralig. Ten je ovela silnejší ako Serra a vykryje dosť útokov a je rýchli. Dosť pomôžu Sithské blesky.

Level 13-Attack of the clones
Zničte klonov a tlačítkom deaktivujte silové pole. Prebojujte sa až ku klonom v dvojnohých tankoch AT-RT. Tieto tanky treba sekať do nôh. Rozsekajte AT-RT aj plameňometčíkov a držaním R1 odhoďte vrak stíhačky. Prebojujte sa až na balkón kde budete bojovať s loďou klonou. Vyhýbajte sa jej raketám a hádžte po nej meč. Až ju zničíte prebojujte sa až na transportér na ktorom musíte zničiť rotačný guľomet.

Level 14-Assassination on Mustafar
V tomto leveli narazíte na nových protivníkov ako Neimodijánsky vojaci (NV). Po chvíli narazíte aj na Neimodiáncov vyzbrojených veľkými sekerami alebo sniperkami. Prebojujte sa až do miestnosti kde zabijete separatistov a potom nasleduje boj so separatistickou stíhačkou , ktorej budú pomáhať NV. Stíhačku elektrizujte a vyhýbajte sa jej strelám.

Level 15-Aftemath in temple
V tomto leveli vám bude pomáhať múdry majster Yoda. Ničte klonov až pokým sa nespustí ukážka ako klon odpáli stĺp.
Prebehnite cez zhodený stĺp a ničte klonov. Po chvíli sa dostanet ku schodom , ktoré blokuje stĺp , ktorý odhoďte Silou. Prebojujte sa k delu s ktorého budete musieť zničiť dve lode klonov a potom budete musieť rozsekať klonov ninjou.

Level 16-A friendship in flames
A je tu záverečný boss ktorým je Anakin. Boj je rozdelený na šesť fáz a vo všetkých je Anakin rýchly a silný ale nevyjkryje skoro nič. Pomôže aj Sila ale Silu používa aj Anakin.

Level 17-Revenge of the Sith
V podstate to isté akurát že tu bojujete proti Obi-Wanovy a ináč skončí príbeh.

napísal starwars 3.3.2006Páči sa mi!

10
STAR WARS EPISODE III: REVENGE OF THE SITH

PS2

Vývoj: LucasArts / The Collective
Štýl: Akcia
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 19.5. 2005
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
NOVÉ RECENZIE HRÁČOV
8.0
| Call of Duty: Warzone
[pridal MaDMAuz 26.5.2020 31]
7.0
| Darksiders: Warmastered Edition
[pridal AutorNeznámy 13.5.2020 12]
7.5
| Baldurs Gate: Enhanced Edition Non Nostalgic Review
[pridal AutorNeznámy 28.4.2020 26]
7.5
| Resident Evil 3
[pridal DarkDRAGON 10.4.2020 46]
8.0
| Doom Eternal
[pridal DarkDRAGON 31.3.2020 39]
| Zombíci v hrách
[pridal Combat77 25.1.2020 31]
4.0
| Need for Speed Heat
[pridal Pucin 19.1.2020 10]
9.9
| Ultimate Doom - Nestárnuca Klasika
[pridal 29.11.2019 10]
| CrisTales (demo)
[pridal Regina Spectra 10.11.2019 1]
| Predstavenie Apple Arcade
[pridal Zemla 28.9.2019 0]
| Dojmy: Midnight Ghost Hunt - Alpha Test
[pridal tamo323 27.8.2019 0]
9.0
| The Cat Lady
[pridal de Bielawa 13.8.2019 8]
9.4
| Warhammer 40 000: Dark Heresy 2
[pridal dogyno 9.8.2019 15]
8.0
| The Sinking City
[pridal Erasermark 6.7.2019 13]
9.0
| Days Gone
[pridal TLOU MAN 44 6.5.2019 6]
8.5
| Thronebreaker: The Witcher Tales
[pridal de Bielawa 5.3.2019 6]
| Epic vs. Steam vs. hry vs. hráči
[pridal mmiminoo 3.2.2019 70]
| Prečo je Epic Games Store skvelý pre herný priemysel
[pridal Herr Roman 29.1.2019 209]

SECTOR MAGAZÍN

pdf

Sector Magazín #123


SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
| I5 10600kf alebo ryzen 5 3600x (9)
Zdravým. Rád by som sa poradil. Chcem si zložiť PC...
| Youtube (0)
Znova já rád sa Vás opýtam či mi viete poradiť či ...
| Twitch (0)
Zdravím, vedeli by ste mi poradiť či suby sú aj pr...
| Aká hra vám chýba na niektorej... (6)
Aké hry by ste chceli vidieť na niektorej platform...
| Učet (1)
Zdravím chcel by som požiadať o zrušenie a vymazan...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2020 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk