KOMUNITA

detail
 MONITOR [vytvoril: commando262 - 20.2.2022]
Ahojte,

viem že toto nie je zďaleka prvý topic na túto tému. No predsa by som sa rád opýtal, aký monitor by ste mi odporučili z aktuálneho výberu . Naozaj sa v nich žiaľ natoľko nevyznám a ani som to teraz nechcel riešiť, no môj starý 24 palcový QLED monitor Samsung cfg73 odišiel :(

Čo sa týka mojich očakávaní

Nehrávam multiplayerové FPS hry ako CS:GO, PUBG, Fortnite a podobne... Za to mám veľmi rád singleplayerové hry ako RDR 2, Star Wars Jedi: Fallen Order, Resident Evil, Tomb Raider, Witcher 3, Far Cry, Dying Light 2, Detroit Become Human a podobne... baví ma aj nová Forza Horizon.

V poslednom období však hry hrávam menej často, a čoraz častejšie sledujem filmy alebo seriály...

Takže využitie monitora: 40% sledovanie filmov/seriálov, 40% hranie singleplayer hier, 20% bežné sledovanie youtube, webových stránok...

Od monitora by som očakával najmä krásne zobrazenie farieb, nech sú na ňom krásne filmy a hry, lepšie ako na QLED Samsung cfg73, ktorý som mal doteraz. Nezáleží mi až tak na Hz, 240 je pre mňa úplná zbytočnosť... na druhej strane 60 Hz je aj na tie niektoré nelocknuté singleplayer hry málo + rozmýšľam, že by som možno časom kúpil PS5 a zapojil ju k tomu monitoru. To je ale zatiaľ iba v rovine uvažovania...

Neviem či ísť v mojom prípade do 27, 28 alebo 32 palcového monitora... taktiež neviem či 4K alebo radšej 2K, najmä vzhľadom na to, že pri 4K je vyžadovaný oveľa väčší výkon.

Zatiaľ som objavil tento monitor: https://www.alza.sk/... ...ved-d6733173.htm , prípadne tento: https://www.alza.sk/... ...d6540749.htm?o=4 , Rád si však nechám poradiť, preto to sem píšem.



Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
POUŽÍVATEĽSKÉ ČLÁNKY A RECENZIE
| SKULL AND BONES - 1. SEZÓNA
0
[pridal SVK-RUSKO-R 14.4]
| FELVIDEK PC RECENZIA
17
[pridal PaPoČa 9.4]
| THE LAST OF US PART II
4
[pridal PrecedaVlasť 3.3]
| THE LAST OF US PART 2 REMASTERED
90
[pridal PrecedaVlasť 27.2]
| STAR WARS JEDI: SURVIVOR
21
[pridal PaPoČa 22.1]
| TOMB RAIDER I-III REMASTERED
18
[pridal T0M0 16.1]
| ALAN WAKE 2
21
[pridal Tiqer 20.12]
| WITCHER 4
0
[pridal Joey N 10.12]
| MARVELS SPIDER-MAN 2
21
[pridal Filip Basketak 27.10]
| REMNANT 2
11
[pridal Umelec roku 19.8]
| FINAL FANTASY XVI
27
[pridal Tiqer 2.8]
| MODERN WARFARE 2022 - MINIRECENZIA
0
[pridal PrecedaVlasť 23.7]
| MODERN WARFARE 2019 - MINIRECENZIA
0
[pridal PrecedaVlasť 23.7]
| ASSASSINS CREED VALHALLA
2
[pridal Lukášcico 11.7]
| PREVIEW NA FINAL FANTASY 16
11
[pridal Sidh 26.5]
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Jedi survivor (2)
prosím, v akom case príde survivor do gamepass? je...
|Remake (1)
čo by ste hovorili na remake - manhunt 1-2,the pun...
|Televízor k ps5 (8)
Ahojte všetci. Veľmi sa nevyznám v elektronike. Ve...
|Bloodborne (1)
Získal som moon runu a nejde mi aktivovať pri stol...
|Testy,benchmarky,3dmarky,atď..... (2)
všetko ohľadne vašich testov a grafov...
|Svet, ukrajina, vojny ... (19873)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2024 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk