Vikendi mapa dnes obohatila obsah PUBG na PC |
Zima prišla už aj do PUBG a to vďaka zimnej mape, ku ktorej autori pridávajú aj nové vozidlo, zlepšenie systému padáka a samozrejme season pass.
PUBG práve dostalo zimnú mapu a vylepšilo systém padáku. Zatiaľ v PC verzii. Konzolové a mobilné verzie budú nasledovať. Mobilná by mala dostať mapu už zajtra, a konzolové budúci mesiac.
Samotná mapa je zasnežená a zamrznutá a teda dobre na nej využijete nový snežný skúter a náležite budete môcť sledovať stopy v snehu po nepriateľoch, či už peších, alebo na vozidlách. Čo však bolo výrazne vylepšené je samotný zoskok s padákom, kde máte lepšie ovládanie a animácie pri samotnom páde, ako aj pri lete s rozprestretým padákom a samotnom dopade.
Samotná mapa je s veľkosťou 6x6, teda bude to stred medzi rýchlym Sanhokom a pomalšími pôvodnými mapami. Pôjde o ostrov, ktorý bol pôvodne turistickým centrom, ale teraz je už opustení a ponechaný na pospas stovke hráčov. V zásade mapa neponúka žiadne prekvapenia, ale taktika v podobe sledovania stôp hlavne v neskorších fázach boja sa dá využiť.
Spolu s updatom prichádza na PC aj Survior pass s oblečeniami a skinmi.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Dell tvrdí, že pol miliardy počítačov odkladá aktualizáciu na Windows 11 95
- RAM pamäte pre PC stúpajú cenou trojnásobne, bude to problém na nasledujúci rok 180
- Objavila sa séria animácií z GTA VI 26
- Aký vianočný darček kúpiť hráčovi? 36
- RECENZIA: Resident Evil Survival Unit 2
- Filmy a seriály v decembri 2025 - Avatar, Stranger Things, Tomb Raider a aj Fallou 8
- Recenzia na seriál: Stranger Things 5 - Part 1 54
- GTA 4 RTX Remix Compatibility mod je dostupný k stiahnutiu 32
- Decembrové hry 20
- Článok: Samsung Galaxy Z Flip7 FE 9 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Free2play Vývoj: Bluehole / Pubg corp. Štýl: Akcia / Multiplayer
| |||||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||||






















