Bioware kompletne prepracuváva Anthem |
V Bioware nazývajú novú verziu Anthem 2.0 alebo Anthem Next.
V Bioware vraj pracujú na veľkom update Anthem titulu a po novom ho nazývajú Anthem 2.0 alebo Anthem Next. Update by priniesol masívne zmeny do hry. Zatiaľ sa však nerozhodli, ako bude takáto veľká zmena distribuovaná. Rozmýšľajú, či to budú vydávať po častiach, alebo ako jeden update, prípadne ako novú hru.
Bolo by to niečo podobné ako Taken King expanzia zmenila Destiny, alebo ako sa postupne menil No Man's Sky. Tu plánujú zmeniť najväčšie časti hry, ako štruktúru misií, looty, ale aj svet. Aj keď ešte nevedia, ako bude vyzerať.
Jeden z vývojárov hovorí - „Strávili sme niekoľko mesiacov, keď sme to celé rozobrali a zistili, čo je potrebné zásadne zmeniť Odvtedy to postupne už pár mesiacov prepracuvávame."
Hra vraj dostane veľa zmien a napríklad sa rozhodujú, či nerozdelia otvorený svet hry na jednotlivé časti, s ktorými by mohli lepšie pracovať a dolaďovať na nich hrateľnosť. Zároveň rozmýšľajú o tom, že by hráčov nemuseli po každej misii vláčiť späť do pevnosti. Robia v tejto oblasti veľa testov.
Jedno je však isté, Bioware neopustí Anthem napriek jeho problémom. Pracujú na ňom možno aj stovky vývojárov v Bioware a jeho pobočkách.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 138
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 34
- RECENZIA: F1 25 18
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Xbox One X Vývoj: EA / BioWare Štýl: Akcia / RPG
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|