Cyberpunk 2077 vás nenechá zabíjať deti a príbehové NPC |
Autori Cyberpunku 2077 hovoria viac o možnostiach, ktoré v hre ponúknu. Aj keď bude dovolené veľa, gameplay má svoje limity.
Aj napriek tomu, že Cyberpunk 2077 prinesie hráčom veľa možností, v Night City nebudete môcť robiť všetko, čo si zmyslíte. CD Projekt RED už potvrdil, že voľby v questoch ovplyvnia to, ako sa bude mesto naokolo vás meniť. Ide o jednu z mnohých vecí, z ktorých sú hráči nadšení. Limit tu však bude. Jeden z fanúšikov sa totiž pýtal autorov na oficiálnom účte hry na potenciál náhodných prejavov násilia. Interakcia v tejto oblasti bude hráčov obmedzovať.
Autori potvrdili, že vás nenechajú zabiť deti ani NPC postavy, ktoré sú prepojené s príbehom. Bez ohľadu na tieto skupiny postáv však budete môcť vyvíjať agresivitu na kohokoľvek, koho stretnete. Čo sa týka NPC postáv, zatiaľ nevieme, či sa obmedzenie zabíjania bude týkať všetkých charakterov, ktoré sa vyskytnú v príbehu, alebo len niektorých vybraných.
CD Projekt RED tiež vylepšil viacero vecí, ktoré sme mohli vidieť v treťom Zaklínačovi. Jednou z tých najväčších je prístup k príbehu. V prípade Cyberpunku 2077 máme čakať viacero spôsobov, ako pristupovať k scenárom hry, pričom gameplay okorení niekoľko vrstiev komplexnosti:
„Myslíme si, že najväčšie zlepšenie, ktoré sme doteraz dosiahli, a to, ktoré sme chceli zdôrazniť posledným demom, predstavuje vrstvu rozprávania v hrateľnosti zasadenej do hry. Ukážeme vám, že rôzne skilly, ktoré si v hre pestujete, môžu rôzne ovplyvniť spôsob, akým prejdete príbehové úrovne. Môže ísť dokonca o veľmi silné ovplyvnenie hrateľnosti.
Napríklad, môžete si vybrať, aby ste sa na svojej ceste prestrieľali ľahkými zbraňami, ťažkými zbraňami, prešli ju stealth postupom, hackovaním rôznych zariadení, alebo použili špecifické zručnosti, ktoré vám otvoria konkrétne pasáže, ktoré by inak neboli dostupné. Myslíme si, že ide o jednu z veľkých vecí, ktoré sme vám neukázali minulý rok.”
Reč prišla aj na prostredia, ktoré v Cyberpunku 2077 môžete objaviť:
„Mesto samozrejme nie je len plochou pevniny, ale ponúka aj budovy. Existujú tu niektoré, do ktorých môžete vstúpiť. Nemôžete vstúpiť do každej, ale niekoľko budov vám bude dostupných. Pre tie sme pripravili aj určitý obsah. Každá z nich má svoje úrovne, ktoré môžete prechádzať rôznym spôsobom. Povedali by sme, že to dodáva mestu oveľa viac priestoru a možností.”
Cyberpunk 2077 vyjde na PC, PS4 a Xbox One 16. apríla 2020.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka pomaly končí 59
- Prvý pohľad na Sophie Turner ako Laru Croft v Tomb Raider seriáli 97
- Ktorý operátor má na Slovensku najrýchlejší internet? 78
- Článok: Najlepšie hry roka 2025 58
- Ryan Hurst bude Kratos v seriálovom spracovaní God of War od Amazonu 30
- PS5 Pro má dostať veľký systémový update s PSSR 2.0 a podporou 120 FPS 96
- Po vzostupe DDR4 sa znovu prebúdza aj DDR3 architektúra 60
- NVIDIA plánuje časť AI presunúť na SSD, bude potrebných milióny terabajtov miesta 66
- ChatGPT Go spustené, je to lacnejšie predplatné, ktoré ponúkne kompromis medzi cen 31
- Smrteľne chorý fanúšik si možno zahrá GTA VI skôr 55 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Vývoj: CD Projekt / CD Projekt Red Štýl: Akcia / RPG Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












